Jelgavas 9. klašu skolēni noskaidro profesionālās izglītības iespējas Ogres tehnikumā

7. martā Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) notika karjeras pasākums “Domājot par profesionālo izglītību…”, kurā 9. klašu audzēkņi un vecāki vienkopus varēja satikt astoņu profesionālo izglītības iestāžu pārstāvjus, lai noskaidrotu mācību iespējas pēc pamatskolas absolvēšanas.

Karjeras pasākumā tika pārstāvētas astoņas profesionālās izglītības iestādes, kas Jelgavas 9.kl. skolēnu vidū iemantojušas vislielāko interesi.

Ogres tehnikuma stends bija plaši apmeklēts, izstādes apmeklētāji bija ieinteresēti un motivēti, uzdeva jautājumus, lai noskaidrotu par izglītības programmām,  mācību procesu,  sadzīvi  saistītas nianses un gūt priekštatu par tehnikuma audzēkņu ikdienu un  izaugsmes iespējām.

Topošie Ogres tehnikuma audzēkņi un viņu vecāki varēja izmēģināt savas prasmes-  darbā ar portatīvo meža mašīnu simulatoru, elektronikas komponentu lodēšanā.

Paldies visiem, kuri izrādīja interesi,  apmeklējot Ogres tehnikuma stendu. Mēs ar nepacietību gaidām tikšanos ar Jums Atvērto durvju dienās Ogres tehnikumā, kas norisināsies no 20.marta līdz 26.aprīlim.

Paldies audzēkņiem, par neizsīkstošo spēku, enerģiju prezentējot Tehnikumu.

Gunta Sergejeva

Pedagogs karjeras konsultants