Jegors Filimonovs Junior Achievement Latvia 2021.gada Līderu programmas dalībnieks

2020. gada decembrī starp 80 vidusskolēniem, topošajiem līderiem no visas Latvijas, savu vietu no 13 programmā uzņemtajiem jauniešiem izcīnija arī Ogres tehnikuma 2. kursa Viesmīlības pakalpojumu speciālists Jegors Filimonovs.

Šis gads Līderu programmas dalībniekiem ir īsts izaicinājums – ne tikai programmas ietvaros tiem jāspēj vairākās meistarklasēs apgūt iemaņas kā kļūt par veiksmīgiem uzņēmējiem un savas jomas līderiem, bet arī pielāgoties esošajai situācijai valstī, meklējot jaunas un inovatīvas idejas realizējot savu individuālo projektu un sociālo projektu.

Līderu programmas laikā katrs dalībnieks strādā un tiekas ar savu personības izaugsmes treneri-kouču. Vairāku koučsesiju laikā koučs palīdz noturēt jaunā līdera fokusu uz projekta izstrādi, patstāvīgi formulēt mērķus un uzdevumus to sasniegšanai un realizēt tos.

Jegoram veiksmīgai programmas laikā izvēlētā projekta realizēšanai Junior Achievement Latvia ir piešķīris mentoru – Valkas pilsētas domes priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli.

Ogres tehnikums vēl Jegoram idejām bagātu un veiksmīgu dalību Līdera programmā!