Izstāde “Skola 2024”

Ogres tehnikuma komanda no 23. februāra – 25. februārim piedalījās izglītības izstādē “Skola 2024”, izstāžu centrā Ķīpsala.

Ogres tehnikuma stends bija plaši apmeklēts, izstādes apmeklētāji bija ieinteresēti un motivēti, uzdeva jautājumus, lai noskaidrotu par izglītības programmām,  mācību procesu,  sadzīvi  saistītas nianses un vēlējās gūt priekštatu par tehnikuma audzēkņu ikdienu un  izaugsmes iespējām.

Topošie Ogres tehnikuma audzēkņi un viņu vecāki varēja apskatīt Ogres tehnikuma audzēkņa radīto inovatīvo rokas pulksteni, dīzeļmotora vadības stendu, karkasa būvniecības moduli, koka izstrādājumus un dizaina projekciju demonstrāciju, kā arī izmēģināt savas prasmes-  darbā ar Harvester simulatoru, elektronikas komponentu lodēšanā.

Paldies visiem, kuri izrādīja interesi,  apmeklējot Ogres tehnikuma stendu. Mēs ar nepacietību gaidām tikšanos ar Jums Atvērto durvju dienās Ogres tehnikumā, kas norisināsies no 20.marta līdz 26.aprīlim.

Paldies audzēkņiem, profesionālo priekšmetu pedagogiem, nodaļu vadītājiem par neizsīkstošo spēku, enerģiju prezentējot Ogres tehnikumu.

Gunta Sergejeva

pedagogs karjeras konsultants