Informācija par notikušajām sacensībām PIKC Ogres tehnikumā

No 2022. gada 14. līdz 31. martam notika sacensības jauniešiem “Svara stieņa spiešana guļus” un “Pavasara spēka izaicinājuma” sacensības trīscīņā jaunietēm. Sacensības norisinājās neklātienes formātā.

PIKC Ogres tehnikuma jauniešu sniegums tika iekļauts Vidzemes reģiona kopvērtējumā. Katra no profesionālās izglītības iestādēm organizēja sacensības uz vietas, ievērojot nolikuma noteikumus.

PIKC Ogres tehnikuma jaunieši uzrādīja atzīstamus rezultātus: “Svara stieņa spiešanā guļus” jaunieši komandu vērtējumā izcīnīja 1. vietu, arī individuālajā vērtējumā sasniedzot ļoti augstvērtīgus rezultātus. “Pavasara spēka izaicinājuma” sacensībās trīscīņā jaunietēm Ogres tehnikuma meitenes izcīnīja 2. vietu komandu vērtējumā.

Vēlos izteikt pateicību PIKC Ogres tehnikuma sporta skolotājiem par aktīvu līdzdalību neklātienes sacensību rīkošanā, kā arī “Sporta aktīva” jauniešiem, kuri, palīdzot rīkot šādas sacensības, mācās un apgūst organizatoriskās prasmes.

Šīs bija pēdējās sacensības šajā mācību gadā, kuras norisinājās neklātienes formātā. Atlikušās sacensības AMI 32. spēļu ietvaros notiks klātienē.

(Pielikumā Vidzemes reģiona jauniešu sacensību rezultāti un fināla dalībnieku kopbilde).

Aprīlis iesākās ar futbola turnīru starp dienesta viesnīcu jauniešu komandām. Turnīru organizēja PIKC Ogres tehnikuma dienesta viesnīcu pašpārvaldes jaunieši sadarbībā ar sporta darba organizatoru. Futbola turnīrs notika  2022. gada 5. aprīlī Ogres 1. vidusskolas stadionā. Spraigās cīņas futbola laukumā notika ziemīgos laika apstākļos. Plašais atbalstītāju pulks un siltā tēja spēlētājiem deva vajadzīgo enerģiju. Uzmundrināt jauniešus bija ieradusies arī PIKC Ogres tehnikuma direktore ar dzīvesbiedru.

Uzvaru turnīrā izcīnīja “Čema” komanda no d/v “Jaunatnes 5”, otrajā vietā atstājot komandu no d/v “Aizupes”. Trešajā vietā ierindojās “Runči 1. komanda” no d/v Upes pr. 18. Ceturto vietu spraigās spēlēs ieguva “Runči 2.komanda”.
Paldies visiem, kuri nenobijās no aukstā laika un ņēma līdzdalību futbola turnīrā.

(Pielikumā futbola turnīra tabula un fotogrāfijas no pasākuma).

Sporta darba organizators: Māris Kurilovičs