Gandarījums par paveikto pieaugušo izglītībā

Pēc 7 mēnešiem attālināti apgūstot ainavu dizainu un apstādījumu veidošanu, kā arī izstrādājot un vizualizējot sevis izvēlētas teritorijas labiekārtošanas projektu datorgrafikas programmās AutoCAD un SketchUp, 19. mācību grupas absolventi un pedagogi 5. oktobrī ieradās Ogres tehnikumā, lai atzīmētu mācību noslēgumu profesionālās pilnveides izglītības programmā “Ainavu arhitektūra, teritorijas plānošana”!

Ar sajūsmu par izglītojamo izcilajiem noslēguma darba aizstāvēšanas rezultātiem pateicības vārdus teica mācību grupas pedagogi Ieva Use-Cimmermane, Ieva Kalniņa, Maruta Kaminska un Ģirts Barkāns. Savukārt, absolventi pateicībā par pedagogu profesionālitāti, pacietību un rūpēm pasniedza pašu sagatavotas dāvanas – puķu pušķus un puķu podus ar dažadiem sēklu maisiņiem.

Ar mācību pieredzi dalās izglītības progammas absolventi:

Mārtiņš Krīgeris

Ogres tehnikuma pasniedzēji “Ainavu arhitektūra, teritorijas plānošana” programmā ir iedvesmojoši pedagogi, pie kuriem bija prieks mācīties. Katrs no viņiem ir devis savu enerģiju un bagāto zināšanu krājumu, padarot mūsu mācību pieredzi vērtīgu un aizraujošu.

Ieva Use Cimmermane ar savu māksliniecisko talantu mums pavēra plašāku redzesloku. Viņas spēja mudināt mūs domāt par dārza ainavas kopainu ir īpaša, un tā sniedza iedrošinājumu sapņot un sasniegt vairāk.

Ieva Kalniņa mums iemācīja ne tikai pamatus Sketchup programmā, bet arī parādīja, kā šis rīks top par daļu no mūsu radošā darba izpausmes. Viņas mācību metodes un triki iedvesmoja.

Ģirts Barkāns ir parādījis, ka pacietība un neatlaidība ir ceļš uz izcilību. Viņa dalīšanās ar zināšanām par AutoCad programmu ir palīdzējusi mums saprast un pielietot šo rīku ar lielāku pārliecību plānojot kopainu dārza teritorijai pēc reālajiem mērogiem.

Maruta Kaminska ir pasniedzēja, kurai ir ne tikai bagātīga profesionālā pieredze, bet arī radošs pasniegšanas veids. Viņa spēj radīt aizraujošu mācību vidi, kurā mēs kļuvām par aktīviem dalībniekiem mācību procesā. Pasniedzējas entuziasms un aizrautība par dārzu ir jūtams katrā viņas lekcijā.

Mācību stundās mēs ne tikai ieguvām jaunas zināšanas, bet arī sajutām, ka esam daļa no kopīga ceļojuma, kas ir veltīts šai aizraujošajai nozarei. Liels paldies pasniedzēju komandai! Mācību procesā viņi bija mūsu mentori un avots iedvesmai, un esmu pārliecināts, ka viņu ietekmē mēs esam auguši profesionālāk!

Ilze Mize

Ogres tehnikuma piedāvātā pieaugušo apmācības izglītības programma “Ainavu arhitektūra, teritorijas plānošana” ir ļoti vispusīga, piesātināta un noderīga. Tā dod zināšanas dārza mīļotājiem no pilnīga iesācēja līdz pieredzējušam praktiķim. Pilnīgi katram tās var būt noderīgas zināšanas, kopjot savu piemājas dārziņu vai veidojot profesionālu dārza dizaina projektu klientam.

Līva Pavārniece

Rūpīgi izstrādātā programma būs noderīga gan iesācējiem, gan pieredzējušiem dārza mākslas entuziastiem. Būs iespēja atsvaidzināt zināšanas par augiem un to kopšanu, apgūt ainavu veidošanas teoriju un praktiski iepazīt katru projektēšanas soli no idejas līdz realizācijai. AutoCAD un SketchUp programmās apgūtās prasmes noderēs, lai projektu prezentētu tehniski augstā līmenī. Mācību procesā palīdzēs iedvesmojoši un atsaucīgi pasniedzēji, bet vislielākais ieguvums – gatavs teritorijas vai dārza plāns, ko realizet dzīvē.

Ilze Kļaviņa

Ļoti noderīgas apmācības tiem, kas vēlas iegūt vispusīgas zināšanas par dārza mākslu prasmīgu pasniedzēju pavadībā! Lai top!

 

Izsakām lielu pateicību un lepnumu par Ogres tehnikuma pedagogiem Ievu Usi-Cimmermani, Marutu Kaminsku, Ievu Kalniņu un Ģirtu Barkānu! Sirsnīgs paldies par ilggadējo sadarbību un  spēju ieinterisēt un iemācīt kvalitātīvam un neaizmirstamam rezultātam!

 

Projektu vadītāja Monta Bergmane