“ES MĪLU TEVI, LATVIJA”

Tuvojoties Latvijas dzimšanas dienai, Ogres tehnikumā 26. un 27. oktobrī programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros tika organizēta iedvesmojoši patriotiska dziedātāju Mikusa Abaroniņa  un Artas Abaroniņas vadīta koncertlekcija “ES MĪLU TEVI, LATVIJA”.

Koncertlekcijā skanēja Latvijā populāras un nozīmīgas dziesmas, kurām jaunieši aktīvi dziedāja līdzi, un kopā varējām atcerēties, ar ko var lepoties katrs Latvijas novads – dabas un vēstures objekti, īpašas tradīcijas, izcilas personības. Jauniešiem bija iespēja piedalīties viktorīnā un atbildēt uz jautājumiem par Latvijas kultūras mantojumu.

Audzēkņiem koncertlekcija patika – lūk, dažas atziņas:

“Pasākums enerģiskās noskaņās, kurā īsā laikā atsaucu atmiņā dažas lietas par Latvijas novadiem un noklausījos dziesmas, kuras sen nebiju dzirdējis!”

“Ļoti patika abi vadītāji, atraktīvi iesaistīja publiku. Bija iespēja uzzināt jaunas zināšanas par Latvijas vēsturiskajiem novadiem.”

“Koncerts bija superīgs – 10 no 10! Sniedza jaunas zināšanas. Ļoti labi dziedātāji un ļoti labi strādā ar publiku. Man viss patika!”

“Man patika dziedāt līdzi, tas radīja pozitīvas emocijas.”

“Man patika dziesmas, viktorīnas. Emocijas pozitīvas. Viss bija super!”

Paldies Mikusam un Artai par iedvesmu, enerģiju un pozitīvām emocijām, tiekamies nākamreiz!