Erasmus+ projekta “Learn for life – Dare for more” trešā mācību aktivitāte Lupeni, Rumānijā

Ogres tehnikuma audzēkņi un pedagogi piedalījās Eramsus+ projekta “Learn for life – Dare for more” trešajā mācību aktivitātē “Tiešsaistes veikala izveide un vadīšana”, kas notika no 2023. gada 5. marta līdz 11. martam skolā Liceul Teoretic Mircea Eliade – Scoala gimnaziala Nr 2  Rumānijā, Lupeni.

Šajā mobilitātē Ogres tehnikumu pārstāvēja 6 audzēkņi: Ronalds Aleksāns, Tomass Juškāns, Dominiks Mūrnieks, Roberts Nīmanis, Roberts Vegners un Matīss Zābers, kurus pavadīja un mobilitātes laika uzraudzīja profesionālo priekšmetu pedagogi Mārtiņš Slaguns un Ilmārs Ansons.

Zināšanas, kas tika iegūtas mācību aktivitātes laikā, uzlaboja projekta dalībnieku digitālās, angļu valodas un komunikācijas prasmes. Mācību aktivitāte sastāvēja no divām daļām: teorijas un praktiskās daļas, kuras laikā projekta dalībnieki izveidoja tiešsaistes veikalu.

Kopā mācību aktivitātē piedalījās 40 Erasmus+ projekta partnerskolu audzēkņi un pedagogi, kuri aktivitātes laikā strādāja 5 starptautiskās grupās. Dalībnieki uzzināja, kā izveidot tiešsaistes veikalu, kā to popularizēt un attīstīt nākotnē. Projekta dalībnieki apguva ne tikai uzņēmējdarbības, līderisma un komunikācijas prasmes, bet ieguva arī dažādu kultūras pieredzi nogaršojot Rumānijas tradicionālos ēdienus. Dalībniekiem bija iespēja arī izkustināt kājas un izvēdināt galvu, apmeklējot Rumanijas kalnus. Ik viens dalībnieks uzlaboja savas angļu valodas zināšanas. Šīs aktivitātes galvenais ieguvums bija tas, ka dalībnieki apguva 21. gadsimta prasmes, lai būtu gatavi ienākt darba tirgū, turpināt izglītoties izvēlētajā profesijā un vadīt savu uzņēmumu, izmantojot tiešsaistes veikalu.

 

Projekta mājaslapa: http://learnforlife.free.nf/