Darbinieku spartakiāde Ogres tehnikumā

Aizvadītās nedēļas 2. februāra pēcpusdienā Profesionālās izglītības darbinieki no Vidzemes un  Latgales reģioniem bija atbraukuši uz Ogres tehnikumu, lai piedalītos AMI 34. sporta spēļu spartakiādē.
Atsaucība bija ļoti liela – piedalījās darbinieki no Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikuma, Valmieras tehnikuma, Aizkraukles profesionālās vidusskolas, Jēkabpils tehnoloģiju tehnikuma Barkavas struktūrvienības, Jēkabpils tehnoloģiju tehnikuma, Rīgas TRIT Preiļu filiāles, Daugavpils tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma, Ogres tehnikuma – kopā 8 komandas.
Ogres tehnikums bija parūpējies par interesantiem sportiskiem uzdevumiem un dažādiem konkursiem, kas ar atraktivitāti papildināja sportisko programmu.
Atklāšanas parādē dalībniekus sveica Ogres tehnikuma direktore Ilze Brante un AMI sporta metodiskā centra vadītāja Irēna Bukovska.
Svinīgajā atklāšanā tika godināti Ogres tehnikuma audzēkņi Renārs Grasis, Bruno Šterns un viņu treneris Nauris Neimanis par izcilajiem sasniegumiem Eiropas jauniešu U-17 čempionātā orientēšanās ar slēpēm. Tajās tika izcīnītas zelta medaļās.
Ar īstu seno bruņinieku paraugcīņu tika pārsteigti visi klātesošie.

Sportiskajā programmas daļā dalībnieki sacentās jautrajās stafetēs, biatlona stafetē, uzdevumā ar vienspēļu inventāru, orientēšanās sacensībās telpās, “Kapteiņu cīņā”.
Spartakiāde turpinājās ar diviem komandu konkursiem: “Attēlo kādu no ziemas sporta veidiem” un “Sporta erudīts”.

Piektdienas pēcpusdiena paskrēja ļoti ātri, dalībnieki bija interesanti pavadījuši laiku, mazliet noguruši, parādījuši savas prasmes dažādos uzdevumos.

Labā noskaņojumā varēja sēsties pie svētku vakariņām un baudīt Ogres tehnikuma audzēkņu muzikālos priekšnesumus (Vadītāji Reinis un Liene Grīnhofi).

Noslēgumā tika sveikti spartakiādes godalgoto vietu ieguvēji katrā no sacensību uzdevumiem.

Kopvērtējumā pirmo vietu ieguva Jēkabpils tehnoloģiju tehnikums, otrajā vietā Ogres tehnikums; trešo vietu spraigā cīņā ieguva Rīgas TRIT Preiļu filiāle.

Liels paldies par atbalstu un izturību Ogres tehnikuma direktorei Ilzei Brantei un AMI sporta metodiskā centra vadītājai Irēnai Bukovskai!

Paldies vēlos pateikt Ogres tehnikuma pašpārvaldes jauniešiem, Ogres tehnikuma pedagogiem Lilitai Bataragai, Inesei Auziņai, Naurim Neimanim, Ernestam Davidčukam, Kristīnei Bicānei, Viesnīcu un restorānu pakalpojumu nodaļai – Ineta Rumpēterei un Ogres tehnikuma kafejnīcas vadītājai Anitai Lapsai.

Liels paldies par atsaucību Ogres tehnikuma sportiskajai komandai: Kristīnei Bučei, Daigai Mikitovai, Marijai Seržanei, Aleksejam Solovjovam, Jānim Saulītim.

 

Sporta darba organizators
Māris Kurilovičs