Audzēkņu dalība konkursā traktoru praktiskajā vadīšanā “Traktordiena 2023”

1.jūlijā Tērvetē norisinājās “Traktordiena 2023”, kuras ietvaros nodibinājums “Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” sadarbībā ar Ogres tehnikumu organizēja Profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu meistarības konkursu traktoru praktiskajā vadīšanā un pasākumā tika reklamētas Ogres tehnikumā īstenotās izglītības programmas.

Konkursa mērķis – demonstrēt profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu prasmes traktoru vadīšanā ar mērķi veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, izglītības iestāžu un lauksaimniecības nozares speciālistu sadarbību.

Konkursā piedalījās audzēkņi no Ogres tehnikuma, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Malnavas koledžas, Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības un Cīravas teritoriālās struktūrvienības.

Konkursanti izpildīja uzdevumus ar trīs dažādiem traktoriem rādot savu prasmi iebraukšanā garāžā no sāniem, līstītes nogrūšanā nenogāžot pamatnes, izbraukšanu caur vārtiem atpakaļgaitā, iebraukšanu garāžā no sāniem atpakaļgaitā, līstes pacelšanā ar traktora uzkari, apstāšanos uz finiša līnijas ar priekšējiem riteņiem.

Konkursā pirmo vietu ieguva Harijs Pugulis no Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālās struktūrvienības, otro vietu – Ivans Plinte no Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Malnavas koledžas un trešo vietu ieguva Ulvis Ulmers no Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālās struktūrvienības.

Paldies Ogres tehnikuma audzēkņiem Mikam Krieviņam un Artim Geižānam par dalību konkursā! Lai jums skaista vasara!

Paldies Mežsaimniecības un mežsaimniecības tehnikas profesionālo mācību priekšmetu pedagogiem Armandam Lapiņam un Ilmāram Ansonam par kvalitatīvi organizētu pasākumu!

 

Sanita Šerpa

Pedagogs karjeras konsultants