Atvērto durvju diena Mežsaimniecība, kokizstrādājumu un medību nodaļā

26. aprīlī Ogres tehnikumā norisinājās Atvērto durvju diena Mežsaimniecība, kokizstrādājumu un medību nodaļā, kurā ikvienam interesentam bija iespēja viesoties mācību iestādē un iepazīt to klātienē.

Ogres tehnikuma direktore I. Brante iepazīstināja ar Ogres tehnikumu struktūrvienībām, tehnikuma vērtībām, izglītības programmām, papildu izglītības iespējām. Direktores vietniece kvalitātes, attīstības un tālākizglītības jomā B. Liepiņa informēja viesus par izglītojamo uzņemšanas kārtību.  Mežsaimniecība, kokizstrādājumu un medību nodaļas vadītājs D. Alksnis iepazīstināja viesus ar izglītības programmām, papildu izglītības iespējam, profesionālo prasmju konkursiem.

Pedagogi un audzēkņi iepazīstināja viesus ar Ogres tehnikumu. Ikvienam bija iespēja uzdot jautājumus, noskaidrot ar mācību procesu vai sadzīvi  saistītas nianses un gūt priekštatu par tehnikuma audzēkņu ikdienu un izaugsmes iespējām.

Interesentiem bija iespēja ne vien apskatīt Ogres tehnikuma telpas un aprīkojumu, bet arī iejusties audzēkņu lomā un gūt praktiskos pieredzi profesionālo mācību priekšmetu darbnīcās. Īpaši liela interese šogad bija par iespēju apgūt meža tehniķa, meža mašīnu operatora, smago spēkratu mehāniķa un mēbeļu galdnieka profesiju.

Paldies sakām  uzņēmumu –  SIA “Troja”, SIA “Intrac Latvija”, SIA “Baltic Agro Machinery”, SIA “Haitek Latvia”, pārstāvjiem. Paldies uzņēmējam Matīsam Eglītīm, absolventiem Evelīnai Afanasjevai, Robertam Nīmanim, Ogres tehnikuma audzēknim Matīsam Zāberam jūsu  piedalīšanās Atvērto durvju dienā bija vērtīgs ieguldījums mūsu kopīgajā ceļā uz audzēkņu veiksmīgu karjeru.

 

Šobrīd Ogres tehnikumā ir iespēja apgūt 15 profesijas,  4. izglītības programmu nodaļās 3 izglītības programmu īstenošanas vietās – Ogrē, Rankā un Vecbebros.  Jauno audzēkņu uzņemšana 2023./2024. mācību gadam norisināsies elektroniski  vai klātienē no 17. jūnija līdz 27. jūlijam.

Paldies nodaļas vadītājam, pedagogiem un viesiem par pasākuma organizēšanu, vadīšanu!

Pateicamies visiem interesentiem par lielo interesi un atsaucību!

 

Gunta Sergejeva

Pedagogs karjeras konsultants