Atvērto durvju diena Dizaina un mākslas nodaļā

9. aprīlī Ogres tehnikumā norisinājās Atvērto durvju diena Dizaina un mākslas nodaļā, kas bija plaši apmeklēta, visiem interesentiem bija iespēja iepazīties ar Ogres tehnikumu, tā piedāvātajām izglītības programmām, pedagogiem, tikties ar absolventiem, apskatīt audzēkņu darbus un piedalīties profesionālo prasmju darbnīcās.

Ogres tehnikuma direktore I. Brante iepazīstināja ar Ogres tehnikumu struktūrvienībām, tehnikuma vērtībām, izglītības programmām, papildu izglītības iespējām. Direktores vietniece kvalitātes, attīstības un tālākizglītības jomā B. Liepiņa informēja viesus par izglītojamo uzņemšanas kārtību.  Dizaina un mākslas nodaļas vadītāja V. Kaļeiņikova iepazīstināja viesus ar izglītības programmām, papildu izglītības iespējam, profesionālo prasmju konkursiem.

Tikšanos ar absolventiem varētu raksturot gan kā aizkustinošu, gan iedvesmojošu, jo absolventu pieredzes stāsti, par ar saviem sasniegumiem un pieredzi pēc absolvēšanas raisīja pārdomas un nostiprināja pārliecību, motivāciju un skaidrību par savu izvēlēto izglītības programmu, savu nākotni.

Ar lielu degsmi skolēni piedalījās profesionālo prasmju darbnīcās, kuras vadīja  profesionālo priekšmetu pedagogi:  

K. Bicāne, B. Astra, I. Ozola, S. Mūrmane – Miķelsone iepazīstināja ar Interjera dizainera specialitāti, skolēni veidoja interjera dizaina sajūtu kartes;

T. Ezerietis, D. Dreimanis iepazīstināja ar Video operatora specialitāti, veidoja video cilpas;

Sanita Mūrmane- Miķelsone  iepazīstināja ar Vides dizainera specialitāti un skolēniem bija iespēja izstrādāt,  maketēt vides dizaina objekta idejas;

D. Runča, E. Atslens iepazīstināja ar  Komunikācijas dizainera asistenta (grafikas dizains)  specialitāti, skolēni dizainēja  un izgatavoja savu vārdu;

A. Pučs, L. Kalniņš iepazīstināja ar Audiovizuālās komunikācijas dizainera asistenta (multimediju dizainera) specialitāti, kā arī skolēniem bija iespēja piedalīties 2D un 3D animācijas veidošanā un darboties foto studijā.

Prieks par viesu  lielo interesi! Uz tikšanos! Paldies audzēkņiem, profesionālo priekšmetu pedagogiem, nodaļu vadītājai par neizsīkstošo spēku, enerģiju prezentējot Ogres Tehnikumu, Dizaina un mākslas nodaļu un dalību darbnīcās!

Gunta Sergejeva

Pedagogs karjeras konsultants