Atvērto durvju diena – datorsistēmu tehniķiem, elektronikas tehniķiem un uzskaites grāmatvežiem

20.martā Ogres tehnikumā norisinājās Atvērto durvju diena – Datorikas, elektronikas un administratīvā darba nodaļā, pasākums bija plaši apmeklēts, ieradās interesanti no dažādām Latvijas skolām.
Interesentiem bija iespēja uzzināt par Ogres tehnikumu, izglītības iespējām, papildu izglītības iespējām, uzklausīt nozares uzņēmumu pārstāvju ieteikumus, stāstus par to, kādus darba devējs vēlas sagaidīt topošas praktikantus un nākotnē darba kolēģus.
Viesi ne tikai apskatīja Ogres tehnikuma telpas un aprīkojumu, bet bija iespēja iejusties audzēkņu lomā un gūt praktiskos pieredzi profesionālo mācību priekšmetu darbnīcās.
Skolēnus un citus interesentus ar mācību iestādi iepazīstināja Ogres tehnikuma vadība, audzēkņi, pedagogi un nodaļu vadītāja. Ikvienam bija iespēja uzdot jautājumus, noskaidrot ar mācību procesu vai sadzīvi saistītas nianses un gūt priekštatu par tehnikuma audzēkņu ikdienu un izaugsmes iespējām.
Paldies sakām uzņēmumu – SIA “Laimes brīdis”, SIA “Profit Art”, SIA “HansaMatrix”, SIA “Schneider Electric Latvija”, SIA ‘’Tera” pārstāvjiem, jūsu piedalīšanās Atvērto durvju dienā bija vērtīgs ieguldījums mūsu kopīgajā ceļā uz audzēkņu veiksmīgu karjeru. Paldies jums visiem par šodienas sarunu un pozitīvo enerģiju!
Pateicamies visiem interesentiem par interesi un atsaucību, kas mums radīja patiesu prieku.

Gunta Sergejeva
Pedagogs karjeras konsultants