Attālinātie karjeras pasākumi Ogres tehnikumā

Joprojām Ogres tehnikumā tiek organizētas tiešsaistes nodarbības gan interesentiem no visas Latvijas, gan jau esošajiem OT izglītojamajiem. Marta mēnesī pedagogi karjeras konsultanti tikās ar Alūksnes novada Ziemeru un Strautiņu pamatskolas, Alūksnes novada vidusskolas, privātās skolas “Domdaris” un Suntažu vidusskolas 8.-9. kl. skolēniem. Ikvienam klausītājam bija iespēja uzzināt par izglītības iespējām un uzdot sev interesējošus jautājumus gan par mācību procesa īpatnībām, gan jauniešu ikdienu.

Savukārt esošajiem OT audzēkņiem bija iespēja noklausīties augstskolas RISEBA organizētās tiešsaistes lekcijas “Jauniešu TOP prasmes mūsdienu darba tirgū” un “Līderība un atbildība: sev, sabiedrībai, planētai”.

Arī aprīļa mēnesis būs tiešsaistes pasākumiem bagāts, jo tiek plānotas attālinātās tikšanās ar Valles pamatskolas, Aizkraukles vidusskolas, Lielvārdes pamatskolas, Līvbērzes pamatskolas 9.kl. audzēkņiem. No 26.04.-29.04. Ogres tehnikumā tiek plānotas tiešsaistes Atvērto durvju dienas (sīkākai informācijai sekot līdzi mājaslapā).

Lai enerģijas un dzīvesprieka pilns aprīļa mēnesis!