Atklāj Eiropu!

Esi sveiks, Ogres tehnikuma audzēkni, pedagog un darbiniek!

Ar straujiem soļiem tuvojas 9.maijs, kas tiek atzīmēts kā Eiropas diena! 9.maijs veltīts mieram un vienotībai Eiropā. Šajā datumā tiek atzīmēta nu jau vēsturē iegājušās Šūmana deklarācijas gadadiena.

Arī Ogres tehnikums izmanto Eiropas Savienības piedāvātās iespējas – ik gadu no mūsu izglītības iestādes vairāk nekā 100 audzēkņi un 30 pedagogi dodas Erasmus+ apmaiņas mobilitātes braucienos uz dažādām Eiropas Savienības valstīm un Eiropas Savienības kandidātvalstīm!

Protams, šobrīd, kad mobilitātes braucieni netiek īstenoti, mēs piedāvājam dalību virtuālajās aktivitātes! Bet neuztraucies, līdzko beigsies ceļošanas ierobežojumi, mēs atsāksim organizēt fiziskās mobilitātes.

Svinot 9.maiju – Eiropas dienu – mēs aicinām tevi:

 • pārbaudīt un iegūt jaunas zināšanas par Eiropu un Eiropas Savienību, piedaloties Eiropas Savienības mājas organizētajā tiešsaistes testā!

  Šogad iespēja piedalīties Eiropas eksāmenā būs no 7. līdz 9. maijam tīmekļa vietnē www.esmaja.lv.

  Gatavojies Eiropas eksāmenam, izmantojot www.esmaja.lv pieejamos materiālus sadaļās “Eiropas eksāmens”, “Vitamīns ES” un “Eiropa no A-Z”.

  Lūdzu informēt par savu dalību, rakstot uz e-pastu anete.ozola@ovt.lv, norādot savu vārdu un uzvārdu, kursu, kā arī kontaktinformāciju – e-pastu un telefona numuru.

 • Arī Ogres tehnikuma Starptautisko attiecību nodaļa ir sagatavojusi mazu viktorīnu, kuras laikā tu pārbaudīsi, cik daudz Tu īsti zini par Eiropu.

  Saite uz testu “Atklāj Eiropu!” atradīsi e-klasē!

  Audzēkņi ar vislabākajiem rezultātiem saņems saldu un garšīgu balvu, kā arī priekšrocību dalībai Erasmus+ projektos!

Esi aktīvs un piedalies!