3VD audzēknei Dacei Simanovičai veiksmīga dalība Radio “Naba” rīkotajā fotokonkursā

Dace Simanoviča/ Vides dizaina 3.kursa audzēkne, pedagogs Lauris Kalniņš/ ar darbu “Pagriez savu pasauli ar kādu kopā” ir iekļuvusi fotokonkursa “Pagriez pasauli” 20 labāko darbu vidū. 

Dace par savu darbu raksta: Šī fotogrāfija parāda, ka vienmēr ir cilvēks, kas pagriezīs tavu pasauli kājām gaisā. Viss ir tavās rokās, vai tu piedalīsies šajā aizraujošajā ceļojumā vai atteiksies.

Izvēlētie 20 labākie darbi piedalās skatītāju simpātiju balsojumā portālā LSM.lv, kā arī dosies ceļojošajā fotoizstādē “20×20”. Fotokonkursu rīko “Radio Naba”, atzīmējot savu 20. gadadienu. Kopumā konkursā piedalījās konkursanti ar 192 darbiem no visas Latvijas, kā arī no ASV un Norvēģijas.

Nobalsot par savu favorītu iespējams sabiedrisko mediju portālā LSM.lv līdz 27. novembrim pulksten 23.59. Balsot iespējams vienu reizi dienā, autorizējoties ar savu sociālo mediju profilu vai e-pastu.

Apsveicam Daci Simanoviču ar veiksmīgo dalību un atbalstīsim ar savu balsojumu! Paldies pedagogam Laurim Kalniņam par dalībnieku sagatavošanu un motivēšanu.

https://www.lsm.lv/raksts/kultura/maksla/fotokonkursa-pagriez-pasauli-izveleti-20-labakie-darbi-balso-par-savu-favoritu.a482486/