Starptautiskais Bakalaurāts - Ogres tehnikums

Starptautiskā Bakalaurāta Karjeras izglītībā izglītības programma

Ogres tehnikums 2020. gada 23. janvārī saņēmis akreditāciju prestižās Starptautiskā bakalaurāta Karjeras izglītībā izglītības programmas realizēšanai.

Kāpēc?

Ogres tehnikumam ir svarīgi piedāvāt vienlīdzīgas izglītības iespējas visiem un realizēt vienlīdzīgu attieksmi pret visiem. Mēs vēlamies palīdzēt mūsu audzēkņiem kļūt veiksmīgiem, harmoniskiem un atvērtiem. Mēs vēlamies, lai mūsu audzēkņi redz apkārtējo pasauli tādu, kāda tā ir, un rūpējas par sevi un tiem, kam ir mūsu spēkos palīdzēt. Ogres tehnikuma pamatvērtība ir domājošs, izglītots, erudīts un laipns cilvēks, kam nav vienalga, kas notiek pasaulē, Latvijā un paša ģimenē. Mēs vēlamies atbalstīt mūsu visu kopējo nākotni, attīstot mūsu audzēkņu domāšanu, iekšējo pasauli un to, kādā veidā mēs mijiedarbojamies ar līdzcilvēkiem un apkārtējo vidi.

Kā?

Papildus kvalitatīvai profesionālajai un vidējai izglītībai Ogres tehnikums piedāvā pasaulē atzītu, rūpīgi izstrādātu un nemitīgi pilnveidotu Starptautiskā Bakalaurāta Karjeras izglītībā izglītības programmu. Tā palīdzēs Tev attīstīt kritisko domāšanu, pašiniciatīvu, jaunradi, spēju organizēt sevi un savu laiku, sadarbības prasmes un komunikācijas prasmes – visu to, kas Tev palīdzēs kļūt veiksmīgam turpmākajā dzīvē. Programmu realizējam bilingvāli – latviešu un angļu valodās. Visus jauniešus, kas mācās Starptautiskajā Bakalaurātā, iesaistām projektos, lai palīdzētu izkopt starptautisko domāšanu un pilnveidot sevi ne vien kā profesionāli, bet arī kā cilvēku.

Kas?

Pabeidzot Ogres tehnikumu un saņemot ne vien diplomu par profesionālo vidējo izglītību, bet arī Starptautiskā Bakalaurāta diplomu, Tu iegūsi:

- Starptautiski atzītu diplomu, kas pasaules un Latvijas augstskolās var dot papildu priekšrocības.

- Attīstītas cilvēciskās prasmes (kritiskā domāšana, sadarbības un komunikācijas prasme, emocionālā inteliģence, pašorganizēšanās prasmes, utt.).

- Paaugstinātu konkurētspēju (gan darba tirgū, gan tālākām studijām).

- Pierādītu labāku sagatavotību, studējot tālāk augstskolās.

Vēlies uzzināt vairāk?

Sīkāku informāciju vari iegūt Ogres tehnikuma Starptautisko attiecību nodaļā, vēršoties vai nu pie nodaļas vadītājas Sigitas Jasinskas ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; telefona nr.: +371 26591518) vai SB Karjeras izglītībā programmas koordinatores Andas Bimberes ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; telefona nr.: +371 26155591).

Būsi laipni gaidīts! Uz tikšanos Ogres tehnikumā!

 

 

 

 


 

 

Ogre Technical School is a candidate school* for the International Baccalaureate (IB) Career-related Programme and pursuing authorization as an IB World School.

IB World Schools share a common philosophy—a commitment to improve the teaching and learning of a diverse and inclusive community of students by delivering challenging, high quality programmes of international education that share a powerful vision.**

*Only schools authorized by the International Baccalaureate can offer any of its four academic programmes: the Primary Years Programme (PYP), the Middle Years Programme (MYP), the Diploma Programme or the Career-related Programme (CP). Candidate status gives no guarantee that authorization will be granted.

For further information about the IB and its programmes, visit www.ibo.org

**Mission Statement from the IB

The International Baccalaureate aims to develop inquiring, knowledgeable and caring young people who help to create a better and more peaceful world through intercultural understanding and respect. To this end the organization works with schools, governments and international organizations to develop challenging programmes of international education and rigorous assessment. These programmes encourage students across the world to become active, compassionate and lifelong learners who understand that other people, with their differences, can also be right.

 

Vairāk par SB Ogres tehnikumā/ More about IB in Ogre technical school