INNOWATE

Nosaukums: “Lietpratības paaugstināšana pieaugušo izglītotājiem Ogres tehnikumā”, Nr. 2018-1-LV01-KA104-046911

Projekta apraksts: Ogres tehnikums 2019. gadā realizē arī īpaši pieaugušo izglītībai paredzētu projektu – “Lietpratības paaugstināšana pieaugušo izglītotājiem Ogres tehnikumā” (angliskais akronīms – “INNOWATE”). Projekta ietvaros divi pedagogi-pieaugušo izglītotāji un viens Pieaugušo izglītības centra darbinieks dosies pieredzes apmaiņā-darba ēnošanā vai uz kursiem Eiropas Savienības valstīs.

Projekta īstenošanas periods: no 2018. gada 3. septembra līdz 2019. gada 2. septembrim.

Projekta mērķis: pilnveidot pieaugušo izglītotāju un PIC darbinieka zināšanas, prasmes un kompetences, lai uzlabotu OT piedāvāto pieaugušo izglītības programmu satura kvalitāti un apmācību organizēšanas kārtību.

Projekta finansējums: EUR 5675,00.

Projekta partneri:

1.BVÖ GmbH, Austrija

2.Konekesko, Somija

3.Topiary Art, Apvienotā Karaliste

 

Noslēdzies Erasmus+ projekts “INNOWATE”

Līguma Nr. 2018-1-LV01-KA104-046911

Ogres tehnikums 2019. gadā realizēja arī īpaši pieaugušo izglītības attīstībai tehnikumā paredzētu projektu – “Lietpratības paaugstināšana pieaugušo izglītotājiem Ogres tehnikumā” (angliskais akronīms – “INNOWATE”). Projekta ietvaros divi pedagogi-pieaugušo izglītotāji un viens Pieaugušo izglītības centra darbinieks devās pieredzes apmaiņā-darba ēnošanā vai uz kursiem, lai papildinātu zināšanas.

 

Mašinizētās mežistrādes apmācītājs, pedagogs Dāvis Alksnis, apmeklēja nedēļu ilgus kursus PONSEE rūpnīcā Somijā; Dizaina un mākslas nodaļas pedagoģe Linda Neško, papildināja zināšanas dārzniecībā un topiāriju mākslā trīs dienu garos praktiskas ievirzes kursos Maltā; bet Pieaugušo izglītības centra vadītāja Baiba Liepiņa devās uz Austriju, kur ēnoja WIFI centra darbiniekus, apmeklēja profesionālās izglītības iestādes un uzņēmumus, lai uzlabotu ikdienas darbu pieaugušo izglītības centrā.

 

Projekta pamatmērķis bija pilnveidot pieaugušo izglītotāju un PIC darbinieka zināšanas, prasmes un kompetences, lai uzlabotu OT piedāvāto pieaugušo izglītības programmu satura kvalitāti un apmācību organizēšanas kārtību. Projekta mērķis ir sasniegts, un Ogres tehnikums aktīvi turpinās iesaistīties Erasmus+ projektu īstenošanā!