Apbalvoti labākie CITS BAZĀRS skolēnu mācību uzņēmumi - Ogres tehnikums

Apbalvoti labākie CITS BAZĀRS skolēnu mācību uzņēmumi

Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākumā CITS BAZĀRS pasniegtas balvas labākajiem SMU deviņās nominācijās. Līdz ar pulcēšanās ierobežojumiem šogad CITS BAZĀRS notika vēl nebijušā formātā – tiešsaistē. CITS BAZĀRS e – katalogā savus izstrādājumus piedāvāja 300 SMU no visas Latvijas un pasākuma laikā interneta vietni apmeklēja 45 000 pircēju. Ogres tehnikumu pasākumā pārstāvēja trīs komandas – SMU Aftertaste, SMU SensDrums un SMU Chists.

Pasākuma ietvaros jauniešus vērtēja ne tikai pircēji, bet arī 51 pieredzējis profesionālis no uzņēmumiem, akadēmiskajām struktūrām, finanšu sektora un valsts pārvaldes, pasniedzot balvas deviņās nominācijās. CITS BAZĀRS laikā, no 10. – 14. decembrim, skolēni ar žūriju aizvadīja 457 tiešsaistes intervijas.

Nominācijā "Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums" tika apbalvoti trīs laureāti no vidusskolu grupas un tie saņēma naudas balvas no "Printful" savas inovācijas tālākai attīstībai. Starp laureātiem iekļuva arī Ventspils 2.vidusskolas un Ogres tehnikuma kopuzņēmums SMU SensDrums, kas radījuši elektroniskās bungas ar sensoriem. Komandu no Ventspils 2.vidusskolas pārstāv Helēna Reizniece un Arina Ustinova, savukār no Ogres tehnikuma 4. kursa Multimediju dizaina specialitātes audzēkne Beāte Berkmane.

Apsveicam komandas ar gūtajiem panākumiem un vēlam sasniegumus turpmākajos darbos!