OT jaunieši svin Eiropas dienu! - Ogres tehnikums

OT jaunieši svin Eiropas dienu!

Ogres tehnikuma audzēkņu pašpārvalde un aktīvie jaunieši 2017.gada 9.maijā svinēja Eiropas dienu piedaloties “Atvērto durvju dienā” interaktīvās un izzinošās aktivitātēs jauniešiem, ko piedāvāja Eiropas Savienības māja, Ārlietu ministrija, Eiropas Elektronisko sakaru regulatoru iestādes birojs, Latvijas Republikas Saeima, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Europe Direct informācijas centri Valmierā un Liepājā.

Ogres tehnikumam apmeklēja Gruzijas vēstniecību, kas ir Eiropas Austrumu partnerības valstu vēstniecība, kurā jaunieši iepazinās ar diplomātu darbu Latvijā, uzzināja par Gruzijas vēsturi, kultūru, ģeogrāfiju, tūrisma iespējām un degustējām Gruzijas limonādes.

Prieks un lepnums mums bija par iespēju apmeklēt MÁDARA Cosmetic jaunajās mājās, un iepazīst ražošanas procesu no formulu izstrādes līdz kosmētikas pildīšanai pudelītēs, kad tās visbeidzot apzīmogo trīs īpašākie vārdi pasaulē – MADE IN LATVIA. Viesošanās laboratorijā (stāsts par produktu izstrādes procesu, izejvielām, produktu kvalitātes kontroli), ražošanas zonā (stāsts par ražošanas iekārtām, ražošanas procesiem), pildīšanas zonā (stāsts par pildīšanas iekārtām, iepakojumu), produktu izmēģināšana ražotnes veikalā.

Audzēkņu pašpārvalde jau Labo darbu nedēļas ietvaros bija kļuvuši par brīvprātīgajiem palīgiem biedrībai „Dzīvnieku pansija „Ulubele””. Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele” 2012./2013. gadā īstenoja ESF projektu Dzīvnieku policijas kustības izveidei, kā rezultātā ir izveidota vienota tīmekļa vietne www.dzivniekupolicija.lv. Dzīvnieku patversmes darbībā ļoti būtiska ir gan atrasto dzīvnieku informācijas ātra ievietošana internetā, gan sludinājumu lapu sistēma, tās darbība un pozitīvā ietekme – pateicoties savlaicīgi izvietotai informācijai, kā arī izlīmētām sludinājumu lapām, dzīvnieki atgriežas mājās pie saimniekiem.

Sagatavoja: Direktores vietniece kultūrizglītības un audzināšanas jomā Armanda Auziņa.