OT pašpārvaldes piedalās “Pūču naktī” - Ogres tehnikums

OT pašpārvaldes piedalās “Pūču naktī”

Audzēkņu pašpārvaldes meitenes Jūlija, Anna Loreta, Egita, Sabīne un Alise 2016.gada 4. novembrī piedalījās Ogrē piedzīvojumu sacensībās “Pūču nakts”, kuras norisinājās jau trešo gadu.

 

Komandas varēja sevi pierādīt 8 kontrolpunktos, kuri atradās gan Ogres novada domē, gan kultūras centrā un uzņēmumos. Uzdevumi tika sadalīti kategorijās: atraktīvie uzdevumi, uz zināšanām balstīti uzdevumi, kā arī komandas saliedēšanās uzdevumi.

 

Mums ļoti patika uzdevumi katrā no kontrolpunktiem un iespēja apmeklēt pilsētas domi, kā arī satikt jaunus cilvēkus un kopīgi pildīt aktivitātes gan telpās, gan ārā, labāk iepazīstot pilsētu. Kontrolpunktiem bija izdomāti arī interesanti nosaukumi: “Es profesiju pasaulē”, “Neiebrauc grāvī”, “Izmaldies no trīs priedēm”, “Izglītībai pa pēdām” un vēl daudzi citi kontrolpunkti, kas lika izbaudīt šo vakaru.

 

Cīņa šogad par vietām bija īpaši spraiga. Jo, ja vienā kontrolpunktā komanda bija 1. vietā, tad otrā kontrolpunktā 16. vietā.

 

Ogres tehnikuma pašpārvaldes komanda “OT pūcītes” saņēma balvas no SIA “Fazer” un SIA “MAXIMA” un pateicības rakstu.

 

Sacensības organizēja Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra “Burziņš” jaunieši sadarbībā ar Ogrē esošajām institūcijām. Šogad piedalījās 16 komandas no Ogres, Suntažiem, Ķeguma, Jelgavas un Lauberes.

 

Direktores vietniece kultūrizglītības un audzināšanas jomā Armanda Auziņa