Izglītības programmas nosaukums Meža atjaunošana, kopšana un atjaunoto meža platību aizsardzība
Mācību ilgums: 160 stundas, 11 nedēļas
Plānotais mācību norises laiks: E-vides apmācības, tikšanās klātienē divas reizes (sestdienā).
Prasības iepriekšējai izglītībai: Pamatizglītība
Priekšzināšanu līmenis: Motorzāģa vadītāja apliecība. Dalībniekam jāpārzina savs dators, jāspēj organizēt, pārsūtīt savus un lejupielādēt viņam nosūtītos failus, jāpārvalda tīmekļa pārlūkprogrammas un attālinātās vadības programmas (piemēram, ZOOM).
Mācību programmas mērķis un saturs: Mācību programmas mērķis: Izglītības procesā pilnveidot izglītojamo zināšanas un prasmes meža apsaimniekošanas darbos, veikt meža atajunošanas un jaunaudžu kopšanas darbus, ievērot sava darba plānošanas principus, darba un vides aizsardzību. Mācību programmas saturs: 1. Mežsaimniecības pamati 2. Meža atjaunošana 3. Jaunaudžu kopšana 4. Meža sertifikācija un pamati uzņēmējdarbībā 5. Atjaunoto meža platību aizsardzība 6. Praktiskā jaunaudžu kopšana.
Nepieciešamais materiāltehniskais nodrošinājums: Dators aprīkots ar datora peli, skaļruni, mikrofonu un WEB kameru, kā arī nodrošināts ar ātru (ap 50-100 Mbps) un pastāvīgu interneta pieslēgumu. Dators aprīkots ar Microsoft Office programmām (Word, Excel, PowerPoint) un PDF failu lasītāju. Individuālie darba aizsardzības līdzekļi (apavi, apģērbs). Rēķināties ar mājasdarbu izpildi ārpus mācību laika.
Pedagogi: Solvita Krodziniece, Anda Vilciņa, Ingrīda Barisa, Juris Katrēvičs, Roberts Gulāns
Iegūstamais izglītības dokuments: Apliecība par profesionālās pilnveides izglītību
Kopējā mācību maksa: EUR 532.00
Līdzfinansējums 10%: EUR 53.20
Kontaktpersona: Ineta Grīna, e-pasts: ineta.grina@ovt.lv