Izglītības programmas nosaukums Kontrolleru, mikrokontrolleru un mikroprocesoru sistēmu programmēšana
Mācību ilgums: 280 stundas, 20 vai 35 nedēļas
Plānotais mācību norises laiks: 1. Darba dienas vakars no plkst. 18:00 – 20:50 un sestdiena no plkst. 8:45 – 16:55 (20 ned.) 2. Divi darba dienu vakari no plkst. 18:00 – 20:50 (35 ned.)
Prasības iepriekšējai izglītībai: Vidējā izglītība
Priekšzināšanu līmenis: Dalībniekam jāpārzina savs dators, jāspēj organizēt, pārsūtīt savus un lejupielādēt viņam nosūtītos failus, jāpārvalda tīmekļa pārlūkprogrammas un attālinātās vadības programmas (piemēram, ZOOM).
Mācību programmas mērķis un saturs: Mācību programmas mērķis: Izglītības procesā apgūt mikrokontrollera programmēšanu un lietošanu, radīt priekšstatu par dažādu ražotāju mikrokontrolleru atšķirībām un to izmantošanas sfērām. Mācību programmas saturs: 1. Spēj veikt mikrokontrollera programmēšanu un lietošanu. 2. Pārzina dažādu ražotāju mikrokontrolleru atšķirības un to pielietošanas sfēras. 3. Pārzina elektronikas komponentes un to iedalījumu. 4. Spēj izveidot elektronikas ierīču blokshēmas un elektriskās principiālās shēmas, patstāvīgi izmantojot pieejamos informācijas avotus un rīkus. 5. Spēj pieslēgt mikrokontrolleri, izveidot nepieciešamo perifēriju elektroniku, uzstādīt izstrādes vides programmatūru, izveidot piemēra projektu, veikt atkļūdošanu.
Nepieciešamais materiāltehniskais nodrošinājums: Dators aprīkots ar datora peli, skaļruni, mikrofonu un WEB kameru, kā arī nodrošināts ar ātru (ap 50-100 Mbps) un pastāvīgu interneta pieslēgumu. Dators aprīkots ar programmu “Atmel 7 studio”. Dators aprīkots ar Microsoft Office programmām (Word, Excel, PowerPoint) vai ekvivalentām bezmaksas lietojumprogrammām un PDF failu lasītāju. Rēķināties ar mājasdarbu izpildi ārpus mācību laika.
Pedagogi: Pēteris Bitāns, Inga Ieraga, Ēriks Kļaviņš
Iegūstamais izglītības dokuments: Apliecība par profesionālās pilnveides izglītību
Kopējā mācību maksa: EUR 484.00
Līdzfinansējums 10%: EUR 48.40
Kontaktpersona: Monta Bergmane, e-pasts: monta.bergmane@ovt.lv