Izglītības programmas nosaukums Iegulto sistēmu inženierijas projekta izstrāde
Mācību ilgums: 280 stundas, 20 vai 35 nedēļas
Plānotais mācību norises laiks: Divi darba dienu vakari no plkst. 18:00 – 20:50 (35 ned.) Darba dienas vakars no plkst. 18:00 – 20:50 un sestdiena no plkst. 8:45 – 16:55 (20 ned.)
Prasības iepriekšējai izglītībai: Vidējā izglītība
Priekšzināšanu līmenis: Dalībniekam jāpārzina savs dators, jāspēj organizēt, pārsūtīt savus un lejupielādēt viņam nosūtītos failus, jāpārvalda tīmekļa pārlūkprogrammas un attālinātās vadības programmas (piemēram, ZOOM).
Mācību programmas mērķis un saturs: Izglītības procesā apgūt iegulto sistēmu inženierijas projektu izstrādi, radīt priekšstatu par dažādu elektronikas inženierijas projektu, ieskaitot iegulto sistēmu, izstrādi un tās gaitu. Mācību programmas saturs: 1. Elektrotehnikas un elektronikas pamati 2. Elektronikas lielumu mērījumi 3. Mikrokontrolleri un ciparu elektronika 4. EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas.
Nepieciešamais materiāltehniskais nodrošinājums: Dators aprīkots ar vēlams diviem monitoriem, datora peli, skaļruni, mikrofonu un WEB kameru, kā arī nodrošināts ar ātru (ap 50-100 Mbps) un pastāvīgu interneta pieslēgumu. Dators aprīkots ar programmu "KiCad" un “Arduino IDE”.. Dators aprīkots ar Microsoft Office programmām (Word, Excel, PowerPoint) vai ekvivalentām bezmaksas lietojumprogrammām un PDF failu lasītāju. Rēķināties ar mājasdarbu izpildi ārpus mācību laika.
Pedagogi: Inga Ieraga, Pēteris Bitāns, Ēriks Kļaviņš
Iegūstamais izglītības dokuments: Apliecība par profesionālās pilnveides izglītību
Kopējā mācību maksa: EUR 484.00
Līdzfinansējums 10%: EUR 48.40
Kontaktpersona: Monta Bergmane, e-pasts: monta.bergmane@ovt.lv