Izglītības programmas nosaukums Harvestera operatora darbi
Mācību ilgums: 320 stundas, 16 nedēļas
Plānotais mācību norises laiks: Piektdienās un sestdienās no plkst. 08:45 – 16:55
Prasības iepriekšējai izglītībai: Vidējā izglītība
Priekšzināšanu līmenis: Dalībniekam ir nepieciešamas TR3 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība Dalībniekam jāpārzina savs dators, jāspēj organizēt, pārsūtīt savus un lejupielādēt viņam nosūtītos failus, jāpārvalda tīmekļa pārlūkprogrammas un attālinātās vadības programmas (piemēram, ZOOM).
Mācību programmas mērķis un saturs: Mācību programmas mērķis: Izglītības procesa rezultātā izglītojamo sagatavot darbam ar harvesteru, pilnveidot zināšanas mežsaimniecības pamatos, meža darbu plānošanā, cirsmu izstrādē. Mācību programmas saturs: 1. Meža tehnikas uzbūve un ekspluatācija 2. Mežsaimniecības pamati 3. Meža darbu plānošana 4. Mašinizētā cirsmu izstrāde 5. Darba aizsardzība 6. Praktiskās nodarbības
Nepieciešamais materiāltehniskais nodrošinājums: Dators aprīkots ar datora peli, skaļruni, mikrofonu un WEB kameru, kā arī nodrošināts ar ātru (ap 50-100 Mbps) un pastāvīgu interneta pieslēgumu. Dators aprīkots ar Microsoft Office programmām (Word, Excel, PowerPoint) un PDF failu lasītāju. Individuālie darba aizsardzības līdzekļi (apavi, apģērbs). Rēķināties ar mājasdarbu izpildi ārpus mācību laika.
Pedagogi: Ojārs Priede, Solvita Krodziniece, Klāvs Miezis
Iegūstamais izglītības dokuments: Apliecība par profesionālās pilnveides izglītību
Kopējā mācību maksa: EUR 540.00
Līdzfinansējums 10%: EUR 54.00
Kontaktpersona: Alīna Liepiņa, e-pasts: alina.liepina@ovt.lv