Izglītības programmas nosaukums Darbs ar programmu InDesign CC drukas un mediju tehnoloģiju nozarē
Mācību ilgums: 160 stundas, 12 vai 20 nedēļas
Plānotais mācību norises laiks: 1. Divi darba dienu vakari no plkst. 18:00 – 20:50 (20 ned.) 2. Darba dienas vakars no plkst. 18:00 – 20:50 un sestdiena no plkst. 8:45 – 16:55 (20 ned.)
Prasības iepriekšējai izglītībai: Vidējā izglītība
Priekšzināšanu līmenis: Dalībniekam jāpārzina savs dators, jāspēj organizēt, pārsūtīt savus un lejupielādēt viņam nosūtītos failus, jāpārvalda tīmekļa pārlūkprogrammas un attālinātās vadības programmas (piemēram, ZOOM).
Mācību programmas mērķis un saturs: Mācību programmas mērķis: Izglītības procesa rezultātā, nodrošinot profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi, pilnveidot izglītojamā prasmes veidot liela apjoma un sarežģītības vizuālās komunikācijas projektus pielietojot programmu „Adobe InDesign”. Mācību programmas saturs: 1. Veidot vizuālo projektu saturu „Adobe InDesign” programmā; 2. Sagatavot projektus medijiem „Adobe InDesign” programmā; 3. Pārzināt jaunākās darba tirgus vajadzības un prasības; 4. Izprast programmas „Adobe InDesign” programmas saistību ar datorgrafikas industrijas procesiem.
Nepieciešamais materiāltehniskais nodrošinājums: Dators aprīkots ar datorpeli, skaļruni, mikrofonu un web kameru, kā arī nodrošināts ar ātru (ap 50-100 Mbps vai ātrāku) un pastāvīgu interneta pieslēgumu. Pietiekama datora veiktspēja, operatīvā atmiņa un administratora tiesības operētājsistēmai, lai instalētu un lietotu Adobe CC. Pietiekams cietā diska izmērs mācību procesā izmantojamajai programmatūrai un darba failiem. Dators aprīkots ar Adobe CC programmatūru (Adobe Indesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Acrobat). Optimālais un izdevīgākais variants - Adobe CC pakas abonēšana studentiem. Dators aprīkots ar Microsoft Office programmām (Word, Excel, PowerPoint) un PDF failu lasītāju. Rēķināties ar mājasdarbu izpildi ārpus mācību laika
Pedagogi: Dace Runča
Iegūstamais izglītības dokuments: Apliecība par profesionālās pilnveides izglītību
Kopējā mācību maksa: EUR 936.00
Līdzfinansējums 10%: EUR 93.60
Kontaktpersona: Alīna Liepiņa, e-pasts: alina.liepina@ovt.lv