“JĀdara!” jaunieši smeļas iedvesmu no Luīzes Elizabetes Ladigas Korobkovas - Ogres tehnikums

“JĀdara!” jaunieši smeļas iedvesmu no Luīzes Elizabetes Ladigas Korobkovas

2020.gada 23.oktobrī Ogres tehnikuma izglītības programmas multimediju dizaina speciālists izglītojamā Luīze Elizabete Ladiga Korobkova viesojās Rīgas koučinga skolā, lai iedvesmotu nometnes "JĀdara!" jauniešus ar savu pieredzi un pašizaugsmi Junior Achievement Latvia Līderu progammas ietvaros.

Elizabete Junior Achievement Latvia Līderu programmā īstenoja individuālo projektu – trīs iedvesmojošas Online meistarklases ar dažādu jomu speciālistu iedvesmu stāstiem, pēc kuriem Ogres tehnikuma dizaina nodaļas pedagogi klausītājiem sniedza sīkāku teorētisko izpratni par noteikto meistarklases tēmu. Elizabete nometnes "JĀdara!" jauniešiem stāstīja par Līderu programmu, par to, kā izveidot veiksmīgu Skolēnu mācību uzņēmumu, kā arī par pašizaugsmi un attiecībām ar sevi, vislielākajiem ieguvumiem no Līderu programmas un saviem nākotnes plāniem.

Kā saka pati Elizabete: "Vislielākā gandarījuma sajūta bija, kad nākamajā dienā dodoties pārgājienā pa Ķemeru dabas takām jaunieši nāca klāt aprunāties un atcerējās manis stāstīto".