Mākslas filmas par karjeru - Ogres tehnikums

Mākslas filmas par karjeru

angļu, krievu un latviešu valodā

N.P.K.

Filamas nosaukums

Apraksts

Darba lapas

1.

The Hundred Foot Journey

Kulinārijas zvaigzne palīdz savai ģimenei atvērt indiešu restorānu nomaļā franču ciematā un piesaistaklientu uzmanību.

Darba lapa

2.

The Intern

 

Septiņdesmit gadus vecais Bens Vittakers atgriežas darba pasaulē. Ir iespēja vērot, kā tiek gūta mācība gan Benam, gan viņa ievērojami jaunākiem kolēģiem, gan priekšniekam.

Darba lapa

3.

The Devil Wears Prada

Uzstājīgs žurnālists, kas strādā par redaktora palīgu ikoniskā modes žurnāla “Anne Hathaway 's Andy Sachs in The Velil Wears Prada”, mācās apmierināt tirāniska bosa nesaprātīgās prasības - bet par kādu maksu?

Darba lapa

4.

Working Girl

Stāsts par darba devēja attieksmi pret sekretāri.

Darba lapa

5.

Office Space

 

Atkāpties pēc izteiktās kritikas, lauri, panākumi un neveiksmes - tas ir atgādinājums, ka varoņa ceļojums nekad nav ritējis gludi.

Darba lapa

6.

Up in the Air

Korporatīva atlaišana no darba, darbs par personāla atlases speciālistu.

Darba lapa

7.

Tokyo Sonata

 

Kompānijas vīrs Ryûhei (Teruyuki Kagawa) zaudē savu darbu, un tā vietā, lai izstāstītu savu likteni sievai, izliekas, ka katru rītu ar uzvalku dodas uz biroju. Viņa sieva Megumi (Kyoko Koizumi) neizbēgami uzzina, un, tā kā viņi atsevišķi turpina šos melus, filmas mērķis ir tas, kā sabiedrības spiediens var nošķirt karjeru no identitātes.

Darba lapa

8.

Jerry McGuire

Stāsts par to, kā uzsākt savu biznesu ar saviem noteikumiem.

Darba lapa

9.

A Good Year

Investīciju mākleris seko savam sapnim un pārceļas uz nelielu ciematu un uzsāk vīna ražošanas biznesu.

Darba lapa

10.

Can I Be Me

Filma vēsta par Vitnijas Hjūstones dzīvi, sasniegumiem un par traģisko nāvi.

 

11.

Very Ralph

Modes ikona Ralfs Laurens vaļsirdīgi plaši runā intervijās par savu bērnību, viņa piecdesmit gadus ilgo laulību un to, kā viņš savu redzējumu un iedvesmu iztulkoja vienā no pasaulē visatpazīstamajākiem zīmoliem.

Darba lapa

12.

The blind side

Nabadzīgs unvientuļš zēns no nelabvēlīga rajona. Vienīgais Maikla dotums ir liels ķermenis, gluži kā radīts Amerikāņu futbola aizsargam. Stāsts sākas, kad Maikls piekrīt lai viņu aizved iestāties kristīgajā skolā, viņa IQ ir zem 80 un viņam pat nav nojausmas, ko nozīmē mācīties. Bet visa viņa dzīve mainās, kad viņš satiek savu jauno ģimeni.

Darba lapa

13.

Into the wild

 

Kristofers McCandls bija atraktīvs, gudrs, bezbailīgs un mērķtiecīgs cilvēks. Viņš gribēja parādīt, ka cilvēkam nauda un lietas nevajag, lai izdzīvotu,jo $24.000 novēlēja labdarībaiun devās uz Aļasku.

 

14.

Ronaldo

Filma par pasaulē slavenu futbola leģendu, kurš ir nācis no nabadzīgas ģimenes, bet ar gribasspēku, treniņiem un talantu ir sasniedzis pasaules slavu.

Darba lapa

15.

The Man Who Knew Infinity

 

Patiess stāsts par matemātikas ģēniju-puisi no Indijas, kurš ierodas Anglijā, lai pierādītu savas īpašās zināšanas matemātikā.

 

 

16.

The Pursuit of Happyness

 

Cilvēks, kurš vienmēr pūlas savilkt galus kopā, saņem aizbildniecību pār dēlu, kļūst par bezpajumtnieku un pamanās kļūt par atraktīvu bikšu brokeri ar lielu apņēmību un elkoņu eļļošanu. Vērtīga karjeras mācība: nekad nav par vēlu mainīt savu karjeru un “padarīt kaut ko” par sevi. Arī? Dzīve ir grūta. Tiec ar to galā.

 

17.

Jerry Maguire

 

Vērtīga karjeras mācība: patiesībā ir iespējams mīlēt to, ko dari, panākt atšķirību un būt “svarīgai” karjerai, nebūdams pilnīgi kretīns procesā.

 

18.

La La Land

 

Fantastiska un sirdi plosoša filma iedvesmos jūs beidzot spert soli uz savu mērķu sasniegšanu. Tajā pašā laikā tas liks jums padomāt par upuriem, kurus esat gatavs īstenot.

Darba lapa

19.

A Beautiful Mind

Matemātiskais ģēnijs Džons Nešs, ko tēlojis Rasels, atklāj pārsteidzošu atklājumu dzīves sākumā, bet, kad viņam ir diagnosticēta šizofrēnija, viņš atrodas mokošā un apgrūtinošā pašatklāsmes ceļojumā. Filma seko viņa daudzajiem cīņas gadiem, kad viņš iemācās sadzīvot ar savu diagnozi un galu galā triumfē pār šo traģēdiju.

Darba lapa

20.

Karaļa runa

Filma ir stāsts par Džordžu VI, kurš stostīšanās dēļ tiek iepazīstināts ar runas defektus ārstējošu speciālistu Laionelu Logu, kas viņam palīdz nestostīties. Viņi kļūst par labiem draugiem un pēc Džordža VI brāļa atteikšanās no troņa, viņš lūdz L. Logam sagatavot radio runu tautai pirms Otrā pasaules kara

Darba lapa