Biznesa ideju klubs Ogres tehnikuma audzēkņiem paver durvis uz karjeru - Ogres tehnikums

Biznesa ideju klubs Ogres tehnikuma audzēkņiem paver durvis uz karjeru

6.martā notika pēdējā Ogres tehnikuma (OT) Karjeras izglītības centra projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros organizētā nodarbība ciklā "Biznesa ideju klubs".

Visas četras nodarbības vadīja "Start Strong" karjeras treneris Andris Arhomkins.

"Šodien mēs runājam par to, kā jauniešiem izveidot uzņēmējdarbību, pamatojoties uz savu profesiju, un kopīgās diskusijās noskaidrojam, kādi ir biznesa veidošanas principi un kas ir to pamatā," norāda Arhomkins. "Lai izveidotu savu uzņēmējdarbību, pašaudzināšana, personības veidošana un attiecības ar citiem cilvēkiem ir vēl svarīgākas lietas nekā apgūtā specialitāte. Tas ir pamats, uz kura, pielietojot profesionālās zināšanas, var būvēt veiksmīgu karjeru."

Karjeras attīstība, uzņēmējdarbības un attiecību veidošana – tās bija galvenās tēmas, kuras lektors ciklā "Biznesa ideju klubs" pārrunāja ar audzēkņiem.

Nodarbībās audzēkņi apguva svarīgas zināšanas un prasmes – 21.gadsimta biznesa veidošanas pamatprincipus, biznesa un attiecību veidošanas darba metodes, publiskās runas nozīmi veiksmīga biznesa veidošanā, izvērtēja karjeras iespējas, piedalījās interaktīvās spēlēs, lai nostiprinātu jauniegūtās zināšanas.

Piemēram, spēle "Labirints" palīdzēja jauniešiem izprast mūsdienu biznesa un attiecību veidošanas mākslu, sniedza atbildes uz jautājumiem, kā veidot attiecības ar cilvēkiem sev apkārt, pēc kāda parauga vadīties un, kur aizved dažādi attiecību veidošanas modeļi, kā arī ļāva modelēt nākotni un precīzi parādīja atslēgu veiksmīgu savstarpējo attiecību veidošanā.

Katras nodarbības noslēgumā tika analizēti iegūtie rezultāti un izveidots universālo attiecību veidošanas modelis, kuru izmantot ikdienā

Nodarbību ciklu bija iespēja apmeklēt visu - Viesnīcu un restorānu pakalpojumu, Mežsaimniecības, kokizstrādājumu un medību, Datorikas, elektronikas un administratīvā darba, Dizaina un mākslas - nodaļu audzēkņiem.