Ogres tehnikuma audzēknis iekļūst konkursa SkillsLatvia 2020 nominācijas Grafikas dizains finālā

Rīgas Valsts tehnikumā 29. janvārī notika nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2020 prasmju konkursa "Grafikas dizains" pusfināls. Ogres tehnikumu konkursā pārstāvēja Multimediju dizaina 2. kursa audzēknis Anrijs Šermuksīts.

Grafikas dizaina konkursa uzdevums 7 stundu darbam bija gana apjomīgs. Intensīvā darbā tapa deju kolektīva identitāte, izmantojot dotos attēlus, zīmējumus un tekstus. Dizaina vizuālo izteiksmību eksperti vērtēja viens no otra neatkarīgi, piemērojot subjektīvā vērtējuma skalu, turpretī darba organizācija, problēmu risināšana un nozares parametru izmantošana, kā arī datorprasmes, izmantojot programmas Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Adobe Photoshop, definējot krāsas atbilstoši uzdevuma prasībām un sagatavojot nobeiguma failus, tika vērtētas objektīvi – aspektā noteiktās prasības ir izpildītas/nav izpildītas.

Anrijs godam paveica dotos uzdevumus un izcīnīja vietu labāko trijniekā, līdz ar to iegūstot iespēju startēt konkursa SkillsLatvia 2020 finālā šā gada 27.-30.aprīlī Starptautiskajā Ķīpslas izstāžu hallē. Apsveicam un priecājamies!

Sagatavoties konkursam Anrijam palīdzēja skolotāja Dace Runča.