Ogres tehnikuma deju kolektīvs “Solis” sadancī “Pie Amora” - Ogres tehnikums

Ogres tehnikuma deju kolektīvs “Solis” sadancī “Pie Amora”

Ogres tehnikuma jauniešu deju kolektīvs "Solis" jau vairāk kā 10 gadus vadītājas Dairas Dāles vadībā ap sevi pulcē jauniešus, kurus vieno deja. Prieks, ka daudzi jaunieši turpina dejas ceļu arī pēc tehnikuma absolvēšanas un atceras savu skolas gadu kolektīvu, aicinot uz sadanci Zasā.

Februāris mums asociējas ar visu mīlētāju dienu un simbols svētkiem ir Amors. Bet pašu Amoru satikt iespējams tikai ļoti retos gadījumos. Reizi gadā viņš ciemojas Zasā. Un šogad 16.februāra vakarā Zasas kultūras namā mājoja tik daudz mīlestības, ka visiem mājiniekiem un ciemiņiem gribējās šo mīlestību izdejot tautas dejā. Šogad sadancī "Pie Amora" savu mīlestību izdejoja Zasas kultūras nama JDK "Landi" un VPDK "Solis", Leimaņu tautas nama VPDK "Deldze", Ābeļu tautas nama VPDK "Kaupre", Biržu tautas nama VPDK "Kastanis", Ogres tehnikuma JDK "Solis", Aknīstes VPDK "Ieleja" un Dvietes kultūras nama VPDK "Dviete".

Tautas deju kolektīvu sadancis ir brīnišķīga iespēja kolektīviem kopīgi atcerēties nesenos Dziesmu un deju svētkus, kopā izdejot stāstus, bet mūsu deju kolektīvs "Solis" jau cītīgi gatavojas XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem 2020.gadā, šī gada marta mēnesī jau pirmā skate, novēlam veiksmi un raitu soli.