2KL un 3KL grupas audzēkņi dodas ekskursijā uz uzņēmumiem - Ogres tehnikums

2KL un 3KL grupas audzēkņi dodas ekskursijā uz uzņēmumiem

Ogres tehnikuma Karjeras centrs organizē ekskursijas uz Latvijas uzņēmumiem, lai ikvienam interesentam būtu iespēja iepazīties ar darba procesu un tajā nepieciešamajām profesijām, lai izpētītu darba vidi, aprīkojumu, specifiku, saņemt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.

Un tā šī gada 13. februārī 2 KL un 3 KL audzēkņi devās,,ēnot" AS Tallink Latvija pārdošanas speciālisti Kristīni Gūtmani un Rīgas domes sekretariāta vadītāju Sandru Laganovsku.

Vispirms audzēkņi devās ekskursijā uz Rīgas domi, kur uz doto brīdi strādā 3 Ogres tehnikumu absolvējušie audzēkņi. Katram bija jāiziet caur skeneri, veicot drošības kontroli. Kad tā tika veiksmīgi izieta, grupu sagaidīja sekretariāta vadītāja Sandra Laganovska. Tika izrādītas sēžu zāles, izstāstīts par dokumentu apriti iestādē, kā arī audzēkņiem bija unikāla iespēja uzkāpt Rīgas domes tornī.

Vislielāko audzēkņu sajūsmu izraisīja ekskursija pa AS Tallink Latvija kuģi „Romantika", kas Latvijā nodarbina ap 7400 darbiniekus, tā ierindojoties 10 Baltijas vērtīgāko uzņēmumu topā. Šeit tika izrādītas apmeklētāju atpūtas un izklaides telpas, restorāni, kravas nodalījums un konferenču zāles, par katru no telpām tika smalki izstāstīts, kā tas ienes peļņu un ar kādiem sarežģījumiem kompānija saskaras ikdienā. Audzēkņus iepazīstināja arī ar kompānijas piedāvātajiem produktiem, kā arī ar lieliskām iespējām iziet praksi sev atbilstošā profesijā.

Lai ekskursija nešķistu tik vienmuļa, topošajiem klientu apkalpošanas speciālistiem, sadaloties grupās, bija jāveic dažādi grupas saliedēšanas uzdevumi - viens no tiem - ar aizsietām acīm jāuzzīmē attēls. Turklāt par veiktajiem uzdevumiem noslēgumā audzēkņi saņēma balvas.

Ogres tehnikuma

Datorikas, elektronikas un administratīvā darba nodaļas

pedagogs Aiga Pastare