Ogres tehnikuma jaunieši iegūst godalgotas vietas skolēnu biznesa ideju konkursā “LABS SĀKUMS BIZNESAM” - Ogres tehnikums

Ogres tehnikuma jaunieši iegūst godalgotas vietas skolēnu biznesa ideju konkursā “LABS SĀKUMS BIZNESAM”

Jau ceturto gadu Ogres tehnikuma jaunieši piedalās Ikšķiles novada izsludinātajā skolēnu biznesa ideju konkursā, kura mērķis ir radīt skolniekiem izpratni par uzņēmējdarbību, attīstīt spēju argumentēt un aizstāvēt savu viedokli, kā arī motivēt jauniešus sava biznesa veidošanai un attīstībai, inovatīva produkta vai pakalpojuma radīšanai.

Šogad pirmajā kārtā biznesa idejas aprakstu iesniedza pieci Ogres tehnikuma audzēkņi, pirms tam konsultējoties ar ekonomikas skolotājām un mentoriem - Ikšķiles novada uzņēmēju biedrības pārstāvjiem.

22.novembrī notika otrā kārta, kurā savas biznesa idejas žūrijai prezentēja divpadsmit jaunieši no Ikšķiles vidusskolas un Ogres tehnikuma.

Konkurss noslēdzās ar divām pirmajām un vienu otro vietu, turpretī pārējiem dalībniekiem tika pasniegtas atzinības par centīgo darbu.

Pirmo vietu vidusskolas grupā ieguva 2 MO kursa audzēknis Matīss Vaivods ar ideju par pašdarinātu forvarderu un saņēma naudas balvu 70 eiro vērtībā. Matīss saka: "Žūrijai patika, ka es savu biznesa ideju saistu ar izvēlēto profesiju."

Otro vietu, ar ideju par kaņepju produktu ražošanu, ieguva 3 VO kursa audzēkne Alise Leitāne, kā arī naudas balvu 50 eiro vērtībā. Alise saka:" Konkursā piedalījos ar mērķi parādīt savu biznesa ideju, un saprast vai esmu spējīga konkurēt arī ar citiem jauniešiem".

.