Piedalāmies starptautiskajā izstādē “Design Isle 2018”

Par ikgadēju tradīciju kļuvusi Ogres tehnikuma Dizaina un mākslas nodaļas dalība Latvijas Dizaineru savienības (turpmāk LDS) ekspozīcijā starptautiskajā izstādē "Design Isle" Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT1 izstāžu zālē Ķīpsalā, kas šogad norisinājās no 5.-7.oktobrim.

Ogres tehnikuma stendā, kura dizaina ideja un izstrāde ir Dizaina un mākslas nodaļas pedagogu un audzēkņu kopdarbs, tika eksponēti LDS Balvas 2018 skolu konkursam pieteiktie Reklāmas dizaina 2018. gada absolventu Esteres Terēzes Valteres, Agneses Ločmeles, Ēvisas Sproģes, Nadīnas Legzdiņas dažādu uzņēmumu grafiskās identitātes darbi. Konkursam pieteikos darbus var aplūkot LDS mājas lapā LDS Balva 2018 skolu konkursa galerija. Stendā tika eksponēti arī Multimediju dizaina absolventu Sindijas Kļavas un Kriša Adamoviča datorspēļu dizaina paraugi, Apģērbu modelētājas Agritas Vores veidots tērps no apģērbu kolekcijas A DIFFERENT WAY, Vides dizaina 2.kursa ideju maketi, kas veltīti Latvijas simtgadei, 2.kuru audzēkņu izstrādāto burtu dizaina paraugi.

Īpaša pateicība par ieguldīto darbu, laiku un idejām Ogres tehnikuma Dizaina stenda sagatavošanā un uzstadīšanā Vides dizaina 3.kursa audzēkņiem Dāvidam Ņikitam Gruznovam, Elīnai Gabrānei, Ramonai Pidzei, Viktorijai Loginovai.

Atbildīgu uzdevumu izstādes un balvas pasniegšanas norises laikā pēc Latvijas Dizaineru savienības lūguma veica Ogres tehnikuma topošie Video operatori. Viņi fiksēja un veidoja video un foto materiālu, ko paredzēts nodot LDS lietošanā.

Lai iepazītu Dizaina pasaules jaunākās tendences un sajustu īpašo gaisotni, starptautisko izstādi "Design Isle 2018" apmeklēja Vides dizaina, Interjera Dizaina, Reklāmas dizaina izglītības programmu visu kursu audzēkņi. Šo lielisko iespēju finansēja Latvijas simtgades iniciatīva "Latvijas skolas soma".

Materiālu sagatavoja Velga Kaļeiņikova/ Dizaina un mākslas nodaļas vadītāja