Ogres tehnikuma absolventi – elektronikas tehniķi bez darba nepaliks - Ogres tehnikums

Ogres tehnikuma absolventi – elektronikas tehniķi bez darba nepaliks

28.jūnijā izlaidumu svinēja Ogres tehnikuma (OT) Datorikas, elektronikas un administratīvā darba absolventi.

Absolventus sveica Ogres tehnikuma direktore Ilze Brante, kā arī Ikšķiles novada pašvaldības izglītības speciāliste Liene Šmite.

Diplomus izsniedza Datorikas, elektronikas un administratīvā darba nodaļas vadītāja Aļona Lukašenoka un grupu audzinātājas - Tatjana Skābarde, Gunta Āmane un Inga Ieraga.

Šogad nodaļā piedāvātās izglītības programmas apguvuši 33 jaunieši. Darba tirgū iekļausies 8 klientu apkalpošanas speciālisti, 5 grāmatveži, 12 datorsistēmu tehniķi un 8 elektronikas tehniķi.

Visas nosauktās specialitātes ir pieprasītas, bet īpaši uzņēmēji interesējās par topošajiem elektrotehnikas speciālistiem. Jau no 2013.gada Ogres tehnikums sadarbībā AS "HansaMatrix" īsteno darba vidē balstītas mācības. Apgūstot profesiju uzņēmuma speciālistu vadībā, OT audzēkņi sasniedz tik profesionālu līmeni, ka katru gadu pēc diploma saņemšanas tiek aicināti turpināt darbu uzņēmumā.

Arī šogad trim absolventiem piedāvāti darba līgumi, izlaidumā informēja AS "HansaMatrix" personāla vadītāja Diāna Urtāne. Četri absolventi - Aigars Jēkabsons, Jānis Silts, Artis Linītis, Jānis Grabežovs -, kuri šajā uzņēmumā apguvuši darba vidē balstītas mācības, saņēma AS "HansaMatrix" Diplomu.

"Vienu diplomu par vidējo profesionālo izglītību un kvalifikāciju šie absolventi saņēma no Ogres tehnikuma, savukārt mēs vēlamies pasniegt otru diplomu jo viņi ieguvuši būtisku darba pieredzi uzņēmumā, tādējādi kļūstot par kvalificētiem, profesionāliem speciālistiem savā nozarē," sacīja D.Urtāne.

AS "HansaMatrix" apsveikumu izlaidumā saņēma arī izglītības programmas "Klientu apkalpošanas speciālists" absolvente Sabīne Dzirkale, kura kļuvusi par uzņēmuma biroja administratori.