Ogres tehnikums Vecbebros organizē lielkoncertu “Radi! Rādi! Raidi! 2018”

Zemgales profesionālo izglītības iestāžu māksliniecisko kolektīvu lielkoncerts "Radi! Rādi! Raidi! 2018" 10.maijā notika Vecbebros, Kokneses novadā.

Profesionālās izglītības kompetences centra (PIKC) "Jelgavas tehnikums", Jelgavas Amatu vidusskolas, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, PIKC Valsts SIA "Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums", Rīgas Celtniecības koledžas, PIKC "Rīgas Stila un modes tehnikums", Rīgas 3.arodskolas, Aizkraukles Profesionālā vidusskolas, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskolas, Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas kā arī Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas un Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības dejotājus, dziedātājus un mūziķus Vecbebros ielūdza PIKC "Ogres tehnikums". Radīšanas un rādīšanas priekā ar skatītājiem dalījās 340 lielkoncerta dalībnieki.

PIKC Ogres tehnikums (OT) direktore Ilze Brante pateicās Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centra radošajai komandai par to, ka Ogres tehnikumam uzticēta lielkoncerta "Radi! Rādi! Raidi! 2018" organizēšana. Pasākumu atbalstīja arī Kokneses novada pašvaldība.

"Vecbebri šodien skan un san kā bites. Lai jums katram veicas un izdodas iecerētais!" lielkoncerta dalībniekiem vēlēja I.Brante.

Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris savukārt pateicās Ogres tehnikumam par atbalstu un sadarbību biškopības izglītības saglabāšanā un attīstībā. Profesionālā izglītība kļūst prestiža, labi speciālisti ir nepieciešami visās pašvaldībās.

Lielkoncerta dalībnieku uzstāšanos vērtēja žūrijas komisija. Žūrijas komisijas priekšsēdētājs Aldans Milzarājs pēc koncerta, lūgts padalīties ar iespaidiem par kolektīvu sagatavotību un varēšanu, sacīja: "Sajūsmināja šis pasākums, ka ir tik daudz jauniešu, kas grib un spēj – ne tikai vēlas, bet spēj radīt prieku un raidīt to uz apkārtējiem. Prieks par tiem pedagogiem, kas prot atraisīt jauniešiem šo vēlēšanos un spēju atklāties dziesmās un dejās. Tas ir apbrīnojami! Ja tie ir ļaudis, kas apgūst profesiju, ja viņi tā dzied un spēlē, tad jācer, ka viņi savās profesijās turpmāk radīs uzplaukumu."