Ogres tehnikuma skolēnu mācību uzņēmumi piedalās pasākumā “CITS BAZĀRS”

2018. gada 10. martā Ogres tehnikuma skolēnu mācību uzņēmumi SIA Ikdienas smaids un SIA Lighting wood piedalījās Latvijas SMU pasākumā CITS BAZĀRS, kas notika tirdzniecības centrā "Domina Shopping".

Kopā pasākumā piedalījās 270 labākie mācību uzņēmumi, pulcējot 800 skolēnus un viņu pedagogus no visas Latvijas. Apmeklētāji preces varēja iegādāties astoņās preču kategorijās — "Pakalpojumi, izklaide", "Apģērbi, aksesuāri", "Skaistumkopšana, bižutērija", "Pārtika, preces virtuvei", "Elektropreces, gaismas objekti", "Suvenīri, dāvanas, sezonas preces", "Spēles, preces bērniem", "Interjera preces". Pasākuma ietvaros jaunajiem uzņēmējiem bija iespēja piedalīties "Swedbank mentoru speed-dating" aktivitātē un saņemt 15 minūšu konsultāciju tirgvedības, finanšu plānošanas, produktu attīstīšanas vai uzņēmuma vadības jautājumos. Swedbank mentori atbildēja uz jaunajiem uzņēmējiem aktuāliem jautājumiem, piemēram, "Kā un kur tirgot savu produktu?", "Kā piesaistīt finansējumu?", "Kā veidot uzņēmuma tēlu?". Visas dienas garumā LR Patentu valdes pārstāvji konsultēja skolēnus par to, kas ir intelektuālais īpašums un kā patentēt savu produktu.

SIA Ikdienas smaids vadītāja Gabriela Polenca piedāvāja dabīgus lina izstrādājumus. SIA Lighting wood vadītājs Ritvars Catlakšs un mārketinga vadītājs Artūrs Skrīvelis piedāvāja dekoratīvās lampas un citus dizaina elementus no koka. Tika saņemts daudz komplimentu par produktu augsto kvalitāti un piedāvājums patentēt dizaina paraugu SIA Lighting wood saražotajām lampām.

Šī bija iespēja SMU dalībniekiem pārliecināties par savas biznesa idejas dzīvotspēju un parādīt savas pārdošanas prasmes.

Paldies par sadarbību Dizaina un mākslas nodaļas pedagoģei Dacei Runčai.