Ogres tehnikums piedalās Tukuma 2. vidusskolas organizētajā Karjeras dienas pasākumā “Atnāc un uzzini!”

2018. gada 24.janvārī Tukuma 2. vidusskolā skolā notika ikgadējā Karjeras diena "Atnāc un uzzini!" Tukuma, Engures, Jaunpils novada skolu 8.-12.klašu skolēniem.

Šajā dienā skolēni varēja tikties ar 35 profesionālo vidusskolu, tehnikumu, koledžu, augstākās izglītības iestāžu pārstāvjiem, lai prezentācijās, izstādē, meistarklasēs un individuālās sarunās noskaidrotu par sev interesējošo profesiju, nodarbošanās veidu un studiju virzienu apguvi pēc pamatskolas vai vidusskolas beigšanas.

Skolēni tikšanās laikā varēja uzzināt par karjeras iespējām profesionālās vai augstākās izglītības jomā, kā arī praktiski izmēģināt savas prasmes un gūt priekšstatu par izvēlētā karjeras virziena piemērotību.

Pasākumā piedalījās arī Ogres tehnikuma komanda, pārstāvot visas izglītības programmas. Vislielāko interesi zēnos raisīja simulētā koku zāģēšana un gāšana ar harvesteru un koku izvešana ar forvarderu, savukārt katrs interesents ar aizrautību izmēģināja lodēt savu horoskopa zīmi. Protams, apmeklētāji mēģināja veidot dzīvojamās istabas interjeru dažādos stilos un to vizualizēt grafiskajā planšetē. Uzzināja, kāda ir galda klāšanas kultūra un kā darboties ar 3D skeneri, kā pareizi salikt un izjaukt ikdienā tik bieži lietoto ierīci – datoru.

Ogres tehnikuma komanda ir saņēmusi arī Pateicības rakstu par sadarbību un atbalstu Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolu Karjeras dienā "Atnāc un izzini!"