Profs 2017

Lai veicinātu profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu interesi un izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas, pēc vairāku gadu pārtraukuma Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība sadarbībā ar Valsts darba inspekciju, rīkoja profesionālo iestāžu konkursu PROFS 2017.

Konkursa fināls 1.decembrī norisinājās Rīgā. Tā kā Ogres tehnikuma komandas uzrādīja ļoti augstu rezultātu konkursa pusfinālā, tad abas komandas tika aicinātas arī uz finālu.

Komandām, pēc uzaicinājuma uz finālu, atsākās cītīgas mācības un darbs pie mājasdarba. Piesaistot draugus un paziņas no citām grupām, tika veidoti video par arodbiedrību lomu darbinieku dzīvē. Visu komandu mājasdarbus var apskatīt šeit: http://www.arodbiedribas.lv/about/profs_2017

1.decembrī viesnīcā "Monika" 7 komandas no visiem Latvijas reģioniem pulcējās, lai no jauna izaicinātu un pierādītu sevi zināmos un pavisam nebijušos uzdevumos. Komandām bija jāatbild uz viktorīnas jautājumiem, jāpilda ar darba tiesību piemērošanu un darbinieku tiesību realizēšanu saistītus uzdevumus un jāprezentē viens izlozēts darba apģērbu komplekts.

Ogres tehnikuma komandas ieguva 2. vietu un 4. vietu.

Paldies par ieguldīto laiku un darbu 2.vietu ieguvušās komandas dalībniekiem Elizabetei Balodei 2 GR, Gintam Kārlim Bernšteinam 2 MT, Megijai Augustānei 2 VP, Annijai Miezei 2 VP, Inutai Tropai 4 KL, Danielam Filipenko 1 MH;

un 4.vietu ieguvušās komandas dalībniekiem- Artūram Lejiņam 4 KL, Maijai Ermansonei 2 KL, Rasmai Kuriņai 4 KL, Alisei Leitānei 2 VO, Jānim Kristeram Ločam 2 MO, Līgai Trinskai 3 VP.