Reklāmas dizaina audzēkņi iepazīst «Grupa Lukss» un «Antalis»

30. novembrī 4RD un 3RD grupu audzēkņi viesojās lielformāta drukas uzņēmumā «Grupa Lukss» un «Antalis» - Eiropas vadošajā papīra, iepakojuma risinājumu un vizuālās komunikācijas produktu izplatītājā profesionāļiem.

«Grupa Lukss» vadītājs Uldis Pokšāns un OT reklāmas dizaina specialitātes 2017. gada absolvente Renāte Balode, kura šobrīd paralēli studijām LU strādā «Grupa Lukss», stāstīja un rādīja kā noris darbs lielformāta drukas uzņēmumā. OT audzēknēm bija iespēja uzzināt daudz jauna par lielformāta reklāmas ražošanas procesu un apskatīt darbībā gan dažādus printerus, gan arī iepazīties ar dažādiem drukas materiāliem. Renāte dalījās savā darba pieredzē, stāstot gan par izaicinājumiem, gan profesionālajiem gandarījumiem strādājot lielformāta drukas uzņēmumā.

«Antalis» dizaina centra speciāliste Una Medne iepazīstināja ar papīra veidu dažādību, nodemonstrējot gan papīru paraugus, gan gatavus lielisku poligrāfijas darbu piemērus. Papīra izvēlei ir ļoti liela loma korporatīvā grafiskā tēla veidošanā. Audzēknes uzzināja un iepazinās ar dažādām papīra īpašībām, kā arī apguva zināšanas par papīra izvēles pamatprincipiem un klasifikāciju.