Ogres tehnikuma komandas tikās ar citām Vidzemes komandām, lai cīnītos par iespēju piedalīties Profs 2017 finālā

2.novembrī divas Ogres tehnikuma komandas tikās ar citām Vidzemes komandām, lai cīnītos par iespēju piedalīties Profs 2017 finālā, kas notiks šī gada decembra sākumā. Pierīgas profesionālo izglītības iestāžu pusfinālā, līdzās Ogres tehnikuma komandām, piedalījās komandas no Aizkraukles, Olaines, Jelgavas. Ogres tehnikuma komandas ar nopelnītiem 93.5 un 90.5 punktiem, attiecīgi ieguva 1. un 2. vietu.

Lepojamies ar

1.komandu- Elizabeti Balodi 2GR, Gintu Kārli Bernšteinu 2 MO, Megiju Augustāni 2VP, Anniju Miezi 2VP, Inutu Tropu 4KL, Danielu Filipenko 1MH;

2.komandu- Artūru Lejiņu 4KL, Maiju Ermansoni 2KL, Rasmu Kuriņu 4KL, Arinu Červakovu 3KL, Jāni Kristeru Loču 2MO, Līgu Trinsku 3VP.

Profesionālo izglītības iestāžu konkurss darba tiesībās un darba aizsardzībā Profs tiek organizēts pēc vairāku gadu pārtraukuma. Kopā tiek organizēti pieci pusfināli.

Gatavojoties pusfinālam, OT komandas padziļināti apguva darba tiesības un darba aizsardzības jautājumus, kā arī noklausījās semināru SIA Grifs. Audzēķņi un pedagogi ieguldīja lielu darbu, lai sagatavotos konkursam. Paldies viņiem!

Paldies atbalstītājiem- SIA Grifs par izglītošanu, komandu vizuālā tēla nodrošināšanu un līdzi jušanu!