Ogres tehnikuma jaunieši piedalās uzņēmējdarbības iedvesmas konferencē #”Uzdrīksties uzvarēt”

LIAA projekta "Inovāciju motivācijas programma" ietvaros, 26. oktobrī Ķīpsalas izstāžu hallē norisinājās uzņēmējdarbības iedvesmas konference #"Uzdrīksties uzvarēt", kur pulcējās vairāk nekā 2000 jauniešu no visas Latvijas.

Pasākumu apmeklēja arī Ogres tehnikuma audzēkņi, kuri izrādījuši iniciatīvu iesaistīties skolēnu mācību uzņēmumu programmā un LIAA projekta aktivitātē "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai" un vēlas attīstīt uzņēmējspējas.

Konferences laikā jauniešiem bija iespēja iedvesmoties no Latvijā spilgtākajiem uzņēmējiem un personībām, lai uzdrošinātos izmēģināt spēkus uzņēmējdarbībā vai jebkura cita sava sapņa īstenošanā.

"Šis pasākums atšķīrās no citiem pasākumiem ar telpas noformējumu un atmosfēru. Starpbrīžos varēja apskatīt dažādas biznesa idejas un uzdot jautājumus biznesa idejas autoriem, kā arī uz skatuves uzstājās dejotāji un dziedātāji, skatītājus uzmundrināja dīdžejs. Noteikti nākamgad apmeklēšu šo iedvesmas konferenci vēlreiz!", saka Maija Ermansone.

Ritvars Dāvids Catlakšs piebilst: "Bija laba humoristiska atmosfēra ar veiksmīgiem uzņēmējdarbības piemēriem. Tas man šķita ļoti iedvesmojoši un iedrošināja ticēt savām idejām un to realizēšanai".

Kārlis Gints Bernšteins ir iedvesmas pilns pieteikties Junior Achievement Latvija Līderu programmai.

Kā apgalvo jaunieši, šī ir fantastiska pieredze un motivācija darboties, izmantot iespējas un īstenot idejas!

Ceru, ka savu pirmo sava uzņēmuma pieredzi viņi gūs, darbojoties skolēnu mācību uzņēmumā.

Ekonomikas skolotāja, SMU konsultante Linda Pastare