Mežsaimniecības un kokapstrādes nodaļas Labie darbi

Ogres tehnikums jau trešo gadu cītīgi piedalās "Labo darbu nedēļā", šogad tā norisinājās no 16.-20.oktobrim un tehnikuma audzēkņi braši ir palīdzējuši citiem.

Mežsaimniecības un kokapstrādes nodaļas audzēkņi kopā ar grupas audzinātāju Viju Vīksnu ikgadu sniedz savu atbalstu savas profesijas jomā – palīdzot mežiem, kokaudzētavām, sakopjot mežus, parkus un gūstot arī jaunas zināšanas.

2017. gada 16. oktobrī "Labo darbu nedēļas" ietvaros Ogres tehnikuma pirmais un otrais mežsaimniecības tehniķu kurss devās uz "Rīgas meži" Daugavas mežniecības kokaudzētavu "Norupe", lai palīdzētu ieziemot divgadīgos melnalkšņu, egļu un viengadīgos priežu ietvarstādus.

2017. gada 17. oktobrī pirmais mēbeļu galdnieku un namdaru kurss kokzāģētavā "Norupe" sakopa teritoriju, grābjot baļķu mizas. Pēc strādāšanas tika piedāvāta iespēja iepazīties ar kokzāģētavas darbību, lai audzēkņiem rastos priekšstats par to, kā noris koksnes pārstrāde un kā tiek iegūts kokmateriāls.

Akcijas jēga un būtība ir mudināt cilvēkus darīt labas lietas ne tikai Ziemassvētkos vai "Labo darbu nedēļā", bet arī ikdienā. Vienreiz izdarot kaut ko labu, Tu saproti, ka tas ir vienkārši un sagādā dubultu prieku - gan Tev pašam, gan tam, kuram palīdzēts!